Обладнання:

ULTRA "Мобільний офіціант"

ULTRA Планшетна версія

Для будь-якого закладу громадського харчування, який дорожить своєю репутацією (навряд чи такі, яких вона не хвилює), дуже важливий високий рівень сервісу. У цьому сенсі автоматизований ресторан або кафе кардинально відрізняється від працюючого без автоматизації: Швидкість і якість обслуговування гостей тут на порядок вище, і це відчуває відвідувач.

Планшет в ресторані - прагнення до досконалості

ULTRA, як автоматизація з використанням планшета, дозволяє підвищити оперативність обслуговування в закладах громадського харчування і торгівлі. Ефективно показує себе на літніх майданчиках, в залах ресторану і т.д.

PDA Система дозволяє прийняти замовлення, відправити його на друк на принтер в місцях приготування і разрахувати клієнта, не відходячи від столика клієнта.

Система також може використовуватися для мобільної торгівлі, оскільки дозволяє працювати з базою віддалено через інтернет і друкувати чеки в необхідній кількості на портативний принтер через BlueTooth інтерфейс.

Ваше меню може продавати. Якщо буде електронним.

Хочете дізнатися, як за допомогою простих фотографій і звичайного тексту легко збільшити продажі вже в перший день роботи?

Уявіть ситуацію, коли у вас в меню багато хороших страв з високою рентабельністю, а замовляють лише кілька популярних. Причому часто відвідувачі навіть і не підозрюють про більшість інших страв, боячись пробувати новинку навмання.

Але ось клієнт все ж наважився і замовив щось нове - крем-суп з гарбуза і бринзою. Офіціант прийняв замовлення і йде. А тепер уявіть роздратування клієнта, коли офіціант через півгодини вибачиться і скаже, що гарбуз «якраз сьогодні закінчився». На жаль, часта ситуація, особливо у великих залах та на літніх майданчиках. Адже офіціантові потрібно час, щоб дійти до кухні.

Використовуйте рішення Ultra: Мобільний офіціант і суттєво збільшуйте прибуток від продажу страв і швидкість обслуговування. Давайте подивимося, як це працює.

Зацікавлені?

Зателефонуйте нам протягом тижня, і ми організуємо абсолютно безкоштовну виїзну презентацію Ultra: Більше контролю. Менше сюрпризів. Завдяки якій ви зможете дізнатися:

Щоб дізнатися більше про рішення Ultra: Мобільний офіціант і про те, як воно допоможе Вам збільшити прибуток від продажу страв, звертайтесь до нас.

Лідери продажу