Обладнання:

Системи безпеки та відеонагляду

Як захистити свій магазин, кафе або складське приміщення від можливих крадіжок? Як убезпечити себе від втрат, пов'язаних з крадіжками? Є рішення!

Є ефективне і економічне рішення! Це встановлення протикрадіжної системи!

На відміну від персоналу і співробітників охорони «система» не втомлюється, не відволікається і неупереджено «стежить» за вхідною групою магазину! Дані інвестиції, окуповують себе в середньому за 6 місяців і приносять в майбутньому Вам додатковий прибуток!

Знижуються втрати від крадіжок, продавці займаються продажами і клієнтами, а не стежать за збереженням товару.

Ми пропонуємо Вам наступні протикрадіжні системи для забезпечення безпеки Вашого магазину, офісу, складу чи промислового об'єкта:

- Протикрадіжне обладнання
- Відеоспостереження;
- Оглядові дзеркала;
- Системи підрахунку відвідувачів;
- Сервіс, ремонт, обслуговування систем.

До складу протикрадіжної системи входить наступне обладнання:

- Протикрадіжні датчики, що кріпляться на товар;
- Протикрадіжні антени (ворота), що встановлюються на виході з торгового залу;
- Деактиватори та знімачі, що знімають захист з оплаченого товару.

Функціональні можливості системи відеоспостереження, дозволять вам здійснювати цілодобове відеоспостереження в службових приміщеннях, магазині, супермаркеті, складі чи промисловому об'єкті; здійснювати відеоконтроль за прилеглими територіями з записом відео на пристрої системи безпеки.

Вибір відеокамер

Відеокамера - джерело зображення об'єкта, обраного для спостереження або охорони. Правильно вибрана телекамера забезпечує зображення високої якості, а це основна, хоча і не єдина вимога для отримання необхідного зображення на екрані оператора системи відеоспостереження. 

Лідери продажу