Обладнання:

Регулюючі пристрої та комплектуючі

Регулюючі пристрої та комплектуючі

Разом з обігрівачами UDEN-S® у системах опалення використовуються терморегулятори (термостати). Їх застосування дозволяє задавати і підтримувати необхідну температуру у кожній окремій кімнаті помешкання.

Термостат забезпечує:
    - Суттєву економію електроенергії: за умови правильних розрахунків системи опалення UDEN-S® термостат забезпечує тривалість її роботи не більше 5-7 годин на добу.
    - Автоматизацію роботи усієї системи опалення або окремих обігрівачів - ви зекономите свій час і кошти на обслуговуючий персонал.
    - Підтримання мінімальної температури за тривалої відсутності людей у приміщенні, що досить зручно у випадку з заміськими, дачними будиночками чи на період відпусток, відряджень.
    - Перерозподіл потужності обігрівачів - система обігріву всієї квартири/будинку/офісу, як правило, буде вмикатися каскадно, а не одночасно, що значно зменшує навантаження на електромережу.

З обігрівачами UDEN-S® можна використовувати будь-які механічні, електромеханічні чи електронні терморегулятори з можливістю програмування, реле часу тощо.
Ми пропонуємо механічні термостати 2-х торгових марок, що пройшли перевірку на практиці та часом.

Ця категорія порожня.