Обладнання:
Спектр-Відео-Євро
Спектр-Відео-Євро
Спектр-Відео-Євро
Виробник НВП "Спектр"
Модель: Спектр-Відео-Євро
Наявність: Під замовлення

Наявні опції


* Додаткові аксесуари:


Ціна 1,374.00грн.
Кількість:  

Нова лінійка професійних відеоприладів розроблялася з урахуванням сучасних вимог до контролю захисних ознак валют і вже зарекомендувала себе, отримавши позитивні відгуки з боку Національного Банку України, комерційних банків, правоохоронних органів і т.д. Детектори відповідають всім нормам і вимогам НБУ (Постанова № 502, контроль основних 5-ти захистів сучасних валют (ІЧ, УФ, магніт, просвіт, мікротекст)). Дозволяють в експрес-режимі здійснювати основні види контролю.

ІЧ - контроль. ІЧ-мітки є основним захистом сучасних валют. Контроль ІЧ-захисту євро і гривень здійснюється з обох сторін, доларів - зі зворотного боку, рублів Росії-з лицьового. На гривнях випуску до 2003 року перевіряється правильний ІКобраз купюри.
Магнітний контроль. В периферійному пристрої типу "миша" є світлова та звукова індикація наявності захисної ознаки. Магнітний захист присутній на доларах США, євро, гривнях, рублях Росії.
Контроль на просвіт. Виконується на просвітній панелі детектора, а також з 10-кратним збільшенням через лінзу миші. Для цього миша встановлюється поверх купюри на просвітну панель. На просвіт контролюють водяні знаки та захисні смуги.
УФ - контроль. Потужність освітлювача (18 Вт, Philips) дає можливість проводити контроль одиничних банкнот, банкнот в пачці і розташованих "віялом". При цьому контролюється відсутність світіння банкнотного паперу, правильність і колір люмінсцентного малюнка на євро, гривнях України та рублях Росії, захисних смуг на доларах США.
Лінза 10х з підсвічуванням. Застосовується для контролю мікротексту, мікродруку, антисканерні сітки, механічних пошкоджень поверхні банкнот, волокон і ін. Є вбудована верхня і косопадающим підсвітка.
Режим ІК1/ІК2 (мітка М). Перемикання ІЧ-діапазону на дальній ІК2 і ближній ІК1 піддіапазони (мітка М). Захисний елемент, який втрачає контраст при перемиканнях ІК1/ІК2, присутній на рублях Росії, доларах США, євро деяких номіналів і років випуску, акцизних марках, цінні папери та ін.

Детектор Спектр-Відео-Євро має такі функції:

 - Контроль ІК захисту;
 - Контроль УФ захисту із застосуванням джерела УФ випромінювання підвищеної потужності;
 - Контроль захисних елементів видимих ​​на просвіт;
 - Контроль магнітних міток ( Миша ОМ );
 - Контроль з 10х збільшенням з верхньої і бічним підсвічуванням ( Миша ОМ );
 - Контроль розміру банкнот.
 
Потужність УФ ламп Сamelion, Вт 9
Кількість ламп, шт. 1
Просвіт, Вт 9
Магнітний датчик зовнішній
Лінза, крат 10
Монітор, тип / діагональ ЕПТ / 4 "
Камера, кольоровість ч / б
Споживана потужність, Вт не більше 45
Габаритні розміри, см 20х29х19
Маса, кг 2,0

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Теги