Обладнання:
Спектр-Відео-С
Спектр-Відео-С Спектр-Відео-С
Спектр-Відео-С
Виробник НВП "Спектр"
Модель: Спектр-Відео-C
Наявність: Ціну уточнюйте в менеджерів

Наявні опції


* Додаткові аксесуари:Ціна 0.00грн.
Кількість:  

Нова лінійка професійних відеоприладів розроблялася з урахуванням сучасних вимог до контролю захисних ознак валют і вже зарекомендувала себе, отримавши позитивні відгуки з боку Національного Банку України, комерційних банків, правоохоронних органів і т.д. Детектори відповідають всім нормам і вимогам НБУ (Постанова № 502, контроль основних 5-ти захистів сучасних валют (ІЧ, УФ, магніт, просвіт, мікротекст)). Дозволяють в експрес-режимі здійснювати основні види контролю.

ІК - контроль. ІКмітки є основним захистом сучасних валют. Контроль ІКзахисту євро і гривень здійснюється з обох сторін, доларів - зі зворотного боку, рублів Росії-з лицьового. На гривнях випуску до 2003 року перевіряється правильний ІКобраз купюри.
Магнітний контроль. В периферійному пристрої типу "миша" є світлова та звукова індикація наявності захисної ознаки. Магнітний захист присутній на доларах США, євро, гривнях, рублях Росії.
Контроль на просвіт. Виконується на просвітній панелі детектора, а також з 10-кратним збільшенням через лінзу миші. Для цього миша встановлюється поверх купюри на просвітну панель. На просвіт контролюють водяні знаки та захисні смуги.
УФ - контроль. Потужність освітлювача (18 Вт, Philips) дає можливість проводити контроль одиничних банкнот, банкнот в пачці і розташованих "віялом". При цьому контролюється відсутність світіння банкнотного паперу, правильність і колір люмінсцентного малюнка на євро, гривнях України та рублях Росії, захисних смуг на доларах США.
Лінза 10х з підсвічуванням. Застосовується для контролю мікротексту, мікродруку, антисканерні сітки, механічних пошкоджень поверхні банкнот, волокон і ін. Є вбудована верхня і косопадающим підсвітка.
Режим ІК1/ІК2 (мітка М). Перемикання ІЧ-діапазону на дальній ІК2 і ближній ІК1 піддіапазони (мітка М). Захисний елемент, який втрачає контраст при перемиканнях ІК1/ІК2, присутній на рублях Росії, доларах США, євро деяких номіналів і років випуску, акцизних марках, цінні папери та ін.

Детектор Спектр-Відео-C має такі функції:

- Перегляд на моніторі зображення захисних елементів і спеціальних видів друку, ідентифікованих методом оптичного збільшення - мікротекст,  -мікродрук, деметалізація, мікроперфорація та ін (при комплектації відеомишою) ;
- Контроль ІК захисту, в тому числі мітки М;
- Контроль ІК захисту з 10х збільшенням (при комплектації відеомишою) ;
- Контроль УФ захисту із застосуванням джерела УФ випромінювання підвищеної потужності;
- Контроль захисних елементів видимих ​​на просвіт;
- Контроль магнітних міток (при комплектації мишею ОМ) ;
- Контроль з 10х збільшенням з верхньої та бічним підсвічуванням (при комплектації мишею ОМ) ;
- Контроль розміру банкнот
 
Потужність УФ ламп (Philips), Вт 2х6
Кількість ламп, шт. 2
Просвіт (Osram), Вт 9
Магнітний датчик зовнішній
Лінза, крат 10
Монітор, тип / діагональ РК / 7 "
Камера, кольоровість ч / б
Збільшення на моніторі, крат 1/10
Споживана потужність, Вт не більше 45
Габаритні розміри, см 25х29х21
Маса, кг 2,5

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Теги