Обладнання:
DORS 1100
DORS 1100
Виробник DORS Industries
Модель: DORS 1100
Наявність: На складі
Ціна 0.00грн.
Кількість:  

Інфрачервоний переглядовий детектор DORS 1100 призначений для візуального визначення достовірності банкнот різних валют, цінних паперів, документів, акцизних і спеціальних марок по наявності і розташуванню захисних інфрачервоних міток.

DORS 1100 має сучасний ергономічний дизайн і компактні розміри. Відрізняється високою ефективністю, простотою та зручністю в експлуатації. Оснащений вбудованою відеокамерою з оптичним ІЧ-фільтром, модулем двухдиапазонной ІЧ-підсвітки, висококонтрастним кольоровим рідкокристалічним TFT-монітором з діагоналлю 12,7 см і сенсорною панеллю управління.

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

  
- Основною функцією DORS 1100 є контроль наявності і правильності розташування на об'єкті захисних ІЧ-міток - фрагментів зображень, нанесених ІЧ-метамерними фарбами.
  
- Користувач поміщає перевіряється банкноту або документ в переглядовому зону перед приладом, і вбудована відеокамера передає зображення на монітор приладу. Спостерігаючи на моніторі ІЧ-образ об'єкта, що перевіряється, користувач робить висновок про його достовірність, грунтуючись на знанні розташування захисних ІЧ-міток.
  
- У DORS 1100 є режим контролю «спецелементів М», що застосовується для захисту від підробки банкнот різних валют (російські рублі, долари США та ін), а також документів і акцизних марок. Ця функція реалізована завдяки можливості двухдиапазонной підсвічування банкнот в ІЧ-спектрі.
  
- Завдяки вбудованої в прилад ІЧ-підсвічуванню, проведення інфрачервоного контролю можливо при будь-якому освітленні в приміщенні.
  
- Широка переглядова зона DORS 1100 дозволяє проводити візуальний контроль як однієї банкноти (документа), так і банкнот, розкладених "віялом", забезпечуючи швидку і якісну детекцию достовірності.
  
- Передбачена можливість регулювання яскравості і контрастності зображення, при цьому на моніторі відображається графічний індикатор, який вказує поточний рівень регульованого параметра.
  
- За бажанням користувач може активувати функцію автоматичного виключення приладу через заданий інтервал часу (10-180 хвилин).
  
- Через відеовихід, розташований на задній панелі, DORS 1100 може передавати відображається на вбудованому моніторі зображення (у формі відеопотоку стандарту PAL) на зовнішній монітор, комп'ютер чи інше обладнання, надаючи можливість для більш детального вивчення, збереження і редагування зображення.
  
- Через відеовхід, розташований на задній панелі, DORS 1100 може приймати із зовнішнього джерела відеосигнал (стандарту PAL) і відображати його на вбудованому моніторі. Приміром, до детектора можна підключити камеру відеоспостереження і т.п.
  
- Перемикання між джерелами відеосигналу (вбудована ІК-камера детектора / виносна телевізійна лупа / зовнішнє джерело) проводиться послідовним натисканням на відповідну кнопку детектора.
  
- Можливе живлення DORS 1100 від автомобільного адаптера. Універсальний автомобільний адаптер для детекторів DORS поставляється опційно.

Підключення додаткових пристроїв

Функціональні можливості детектора DORS 1100 можуть бути істотно розширені підключенням додаткової телевізійної лупи:

  
- DORS 1020 телевізійна лупа з вбудованою УФ / ІЧ / білою підсвіткою;
  
- DORS 1010 телевізійна лупа з вбудованою ІЧ / білою підсвіткою;

Детектор DORS 1100, укомплектований телевізійної лупою DORS 1020 або DORS 1010, дозволяє проводити з 10-кратним збільшенням детальне вивчення:

  
- В ультрафіолетовому світлі (тільки з DORS 1020) правильності розташування, форми і структури захисних УФ-міток - люминесцирующих фрагментів зображень, ниток і волокон;
  
- У відбитому інфрачервоному косопадающем світі правильності розташування, поєднання, форми і структури захисних ІЧ-міток - фрагментів зображень, нанесених ІЧ-метамерними фарбами;
  
- У відбитому білому косопадающем світі: видів і способів друку, графічних елементів захисту (мікротекст, мікроузори, захисні сітки та ін), прихованих зображень (кіпп-ефект), дефектів друку і можливих підчисток.

Можливість підключення DORS 1100, оснащеного телевізійної лупою DORS 1020 або DORS 1010, до персонального комп'ютера або зовнішнього монітора перетворює його в експертно-криміналістичний дослідний комплекс. Кратність збільшення системи не обмежена і визначається розміром використовуваного монітора.

ВИДИ КОНТРОЛЮ

  
- Інфрачервоний контроль
  
- Контроль «спецелементів М»
  
- Ультрафіолетовий контроль із збільшенням 10х (з DORS 1020)
  
- Інфрачервоний контроль із збільшенням 10х (з DORS 1020 або DORS 1010)
  
- Контроль в білому відбитому косопадающем світі із збільшенням 10х (з DORS 1020 або DORS 1010)

ОСОБЛИВОСТІ КОМПЛЕКТАЦІЇ

  
- Відеовхід для підключення DORS 1020 або DORS 1010
  
- Відеовхід для підключення зовнішнього відеоджерела
  
- Відеовихід для підключення зовнішнього монітора або комп'ютера

ОПЦІЇ

  
- DORS 1020 телевізійна лупа з вбудованою УФ / ІЧ / білою підсвіткою
  
- DORS 1010 телевізійна лупа з вбудованою ІЧ / білою підсвіткою
  
- USB-відеоконвертер для підключення DORS 1100 до комп'ютера
  
- Універсальний автомобільний адаптер 12-24 В

Технічні характеристики
Дисплей кольоровий рідкокристалічний TFT-монітор с діагональю 5 дюймів (12,7 см)
Верхня підсвітка двохдіапазонна ІК (940/850 нм)
Споживана потужність не більше 20 Вт
Живлення від мережі 110-220 В, від автомобільного адаптера 12-24 В
Фізичні характеристики
Габаритні розміри (ШхГхВ), мм 150х110х295 мм
Маса, кг 0,65 кг

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Теги