Обладнання:
Касовий апарат MINI-T 400ME
Касовий апарат MINI-T 400ME Касовий апарат MINI-T 400ME Касовий апарат MINI-T 400ME
Касовий апарат MINI-T 400ME
Виробник Юнісістем
Модель: MINI-T 400ME
Наявність: Ціну уточнюйте в менеджерів
Ціна 0.00грн.
Кількість:  

MINI-T 400МЕ - портативний касовий апарат з можливостями передачі даних по бездротових каналах зв'язку (GPRS). 
Касовий апарат MINI-T400МЕ має чіткий графічний екран, надійний механізм друку (SEIKO, Японія), клавіатуру з підвищеною зносостійкістю та акумуляторну батарею, що забезпечує тривалу роботу без підключення до електромережі. 
Система команд касового апарату MINI-T 400МЕ максимально наближена до тієї, яка реалізована в MINI-500.02ME. 
Для MINI-T 400МЕ розроблена прикладна програма, яка дозволяє через ПК виконувати настройки і програмування касового апарату (додавати базу товарів, змінювати базові налаштування та ін) Головна особливість касового апарату MINI-T 400МЕ - вбудований GSM / GPRS-модем, що відкриває перед користувачами нові можливості:

  • дистанційно керувати і контролювати роботу касового апарата;
  • приймати безготівкову оплату товарів і послуг пластиковими картами Visa і MasterCard (потрібне підключення зчитувача магнітних карт);
  • приймати миттєві платежі (поповнення рахунків мобільних операторів, оплата послуг провайдерів інтернет, кабельного телебачення та інше).

Віддалене управління і контроль

Касовий апарат MINI-T 400МЕ оснащений вбудованим GSM / GPRS-модемом. 
Підключивши касовий апарат MINI-T 400МЕ до системи видаленого управління і контролю, можна віддалено стежити за станом справ на торгових точках та контролювати їх роботу. Веб-інтерфейс системи простий і зрозумілий, з ним легко і зручно працювати. 
Вбудований GSM / GPRS-модем дозволяє встановити зв'язок з обліковою системою підприємства, передавати і приймати дані. У фоновому режимі, без участі касира, відбувається оновлення цін на товари та пересилання звітів. 
На комп'ютер керуючого надходить інформація від касових апаратів: зміст кожного чека, підсумкові дані за зміну та інша інформація. 
Система віддаленого управління і контролю одночасно може обслуговувати десятки і сотні касових апаратів.Вона надійно захищена від втрати інформації і несанкціонованого доступу.

Функції платіжного термінала

Завдяки вбудованому GSM / GPRS-модему, касовий апарат MINI-T 400МЕ може виконувати функції платіжного термінала. 
Підключивши до касового апарату MINI-T 400МЕ зовнішній зчитувач магнітних карт, можна приймати безготівкову оплату товарів і послуг картами стандарту Visa і MasterCard. 
Підключивши касовий апарат MINI -T 400МЕ до платіжної системи, можна приймати миттєві платежі та отримувати додатковий дохід - комісійні від провайдерів мобільного зв'язку, Інтернет, кабельного телебачення та інших послуг.

Сфери застосування касового апарату MINI-T 400МЕ:

Касовий апарат MINI-T 400МЕ може використовуватися в якості універсального касового апарату або спеціалізованого - для поштових відділень, автовокзалів, підприємств з оподаткуванням за двома податковими ставками. Поштові відділення. На поштових відділеннях зв'язку касовий апарат MINI-T 400МЕ може виконувати широкий спектр операцій: реєструвати поштові відправлення, електронні повідомлення і телеграми; обслуговувати операції прийому грошових переказів, виплати пенсій, оформлення підписок.Автовокзали та автостанції. Володіючи функцією друку квитків, багажних квитанцій та інших проїзних документів, касовий апарат MINI-T 400МЕ з успіхом може використовуватися на автовокзалах. Підприємства з подвійним оподаткуванням. Реалізований в MINI-T 400МЕ алгоритм розрахунку другий податок дозволяє використовувати цей касовий апарат як для розрахунку місцевих (наприклад, туристичного збору), так і загальнодержавних податків (таких як збір на обов'язкове пенсійне страхування). Таким чином, касовий апарат MINI-T 400МЕ може використовуватися у сферах, для яких передбачено подвійне оподаткування (продаж ювелірних виробів, приймання платежів за послуги стільникового мобільного зв'язку, послуги ломбардів і т.п.).

Портативний касовий апарат MINI-T 400МЕ внесений до Державного реєстру ККМ і сертифікований відповідно до вимог для радіообладнання.

Функціональні характеристики
Ширина стрічки,мм 58
Кількість касирів 8
Кількість відділів 64
Максимальний діаметр рулону паперу, мм 40
Кількість символів в найменуванні товару 48
Податкові групи та додаткові збори
Податкові групи з позитивним підсумком 5
Податкові групи з негативним підсумком 5
Додаткові збори з позитивним підсумком 4
Додаткові збори з негативним підсумком 4
Дисплей
Кількість 1
Тип дисплея ЖК графічний 128х64 (8 рядків)
Підсвічування дисплея є
Додатково ідображення заряду акумулятора, режиму підключення до ПК, необхідність зняття Z-звіту, активації подвійного оподаткування, рівня GSM-сигналу
GPRS-зв'язок
Стандарт 850/900/1800/1900
Антена зовнішня
Клас GPRS 12
Кількість SIM-карт 2
Клавіатура
Тип клавіатури вологозахищена
Кількість клавіш 24
Інтерфейс
RS232
Живлення
Джерело живлення вбудована акумуляторна батарея
Тип батареї літій-полімерна
Ємність, Аг 1,5 (опціонально 2,0)
Підзарядка акумулятора через блок живлення
Умови експлуатації
Температура +10 ° C ... +35 ° C
Відносна вологість 40-80%
Умови зберігання
Температура зберігання +5 ° C ... +40 ° C
Відносна вологість при зберіганні не більше 80%
Можливість підключення зовнішніх пристроїв
Сканер так
Ваги так
Модем вбудований
Грошовий ящик немає
Зчитувач магнітних карт так
Фізичні характеристики
Габаритні розміри (ШхГхВ), мм 95 х 225 х 75
Маса, кг 0,61

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Теги