Обладнання:

Про нас

                        Регіональний центр сервісного обслуговування 

                                        систем та засобів контролю

                           

 … А починалося все з спільного з Тернопільським приладобудівним інститутом ( нині Тернопільський державний технічний університет ім. І. Пулюя ) малого підприємства «Сінектика» створеного в 1991 році, що займалося автоматизацією виробничих процесів, розробкою програмних продуктів і впровадженням комп’ютерної техніки.

З появою на ринку України в 1993 році фіскальної техніки ми серйозно зацікавились цим напрямком роботи, оскільки в нас уже були підготовлені спеціалісти – електронники – усі випускники Львівської політехніки. Так у червні 1994 року виконкомом Тернопільської міської ради було зареєстровано товариство з обмеженою відповідальністю « Надзбруччя - Сервіс», основним видом діяльності якого стало: реалізація і сервісне обслуговування електронно - контрольнокасових апаратів (ЕККА).  Ось так від перших ЕККА до високотехнологічних комп’ютерних систем пройшло свій шлях наше товариство.
 
Сьогодні ми можемо встановити, як і в малому магазинчику, так і в великих супер – гіпермаркетах всю необхідну торгівельну техніку і повністю автоматизувати процес її експлуатації.
Основною гордістю нашого товариства є його колектив. Більше половини працівників, це досвідчені спеціалісти, що працюють тут від дня його заснування. Ми й надалі не зраджуємо своїй традиції – молоді працівники, що приходять до нас, це випускники ТДТУ ім. І. Пулюя, або ж його структурних підрозділів. Колектив товариства – одна команда. Ми разом долаємо всі трудності і разом добиваємося успіхів. Ми свідомо розуміємо, що основа довгочасного успіху нашого товариства – постійний розвиток і вдосконалення. Тому ми прагнемо  до впровадження нових послуг, підвищення якості обслуговування наших Клієнтів. Саме за успіхи цілого колективу Національним бізнес – рейтингом в 2005 році товариству було присвоєно звання «Лідер галузі», де ми і до нині залишаємось у 30-ці найкращих. В 2012 році товариство відзначено у номінації «Підприємство року». Крім цього товариство відзначено багатьма нагородами і подяками різних інстанцій.
 
Колектив товариства постійно надає пожертви благодійним і громадським організаціям, художнім колективам, приймає участь у благодійних заходах, що проводяться у місті та області. Саме за це товариство отримало відзнаку «Меценат 2012 року».
 
Сфера діяльності
 
В даний час, торговельна діяльність залишається привабливою як для великого, так для малого та середнього бізнесу.
Вкрай важливо, починаючи свій бізнес або розширюючи його, вже на етапі планування торговельної точки правильно підібрати обладнання.
Торговельне обладнання - це "обличчя" будь-якого бізнесу, що займається продажем товарів чи послуг. Правильно підібране обладнання для торгівлі дозволяє більш гнучко і раціонально займатися управлінням бізнес-процесу.
Конкуренція, що постійно підсилюється в торгівлі, змушує бізнесменів замислюватися над впровадженням сучасних технологій та обладнання для торгівлі, і шукати нові підходи в самій організації торгівлі.
 
У нас Ви зможете придбати наступне обладнання для автоматизації бізнес-процесів:
 
    -Касові апарати, фіскальні реєстратори, POS-системи, чекодрукуючі принтери;
    -Ваги (товарні, торгові, лічильні, простого зважування, з друком етикетки та інші);
    -Системи захисту від крадіжок і відеоспостереження (радіочастотні, акустомагнітні, електромагнітні, знімачі, деактиватори, відеокамери, відеореєстратори);
    -Обладнання для автоматизації (сканери, принтери штрих- кодів, термінали збору даних та інші);
    -Програмне забезпечення для організації торгівлі;
    -Банківське обладнання (лічильники банкнот, лічильники монет, детектори, знищувачі паперу (шредери) та інше).
 
 

Нам дорога наша репутація. Нам можна довіряти. На нас можна покластися.Якщо ми за-що небудь беремось, ми зробимо це якісно, своєчасно, надійно!

Лідери продажу