Обладнання:

Ручні сканери

Ручні сканери
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Лінійний лазерний сканер Voyager ® 1200g
Призначення і сфера застосування Voyager 1200g - ручний сканер, призначений для сканування лінійних поврежденних.штріх-кодів або штрих-кодів низької якості. Широко використовується на підприємствах роздрібної торгівлі, в ресторанах і офісах. ..
0.00грн.
Лінійні лазерні сканера Eclipse 5145
Призначення і сфера застосування MS 5145 Eclipse - лінійний ручний сканер, призначений для сканування лінійних штрих-кодів з меню, роботи на торговій стійці, обробки документів і обліку майна. Особливості : наявність технології Cod..
0.00грн.
Лінійні лазерні сканера Voyager™ MS9520 і MS9540
Призначення і сфера застосування MS 9520 і MS 9540 - лазерні ручні сканери, призначені для сканування лінійних штрих-кодів. Сканери ідеально підходять для застосування в роздрібній торгівлі, складському і інвентаризаційному обліку. Особлив..
0.00грн.
Ручний іміджевий сканера Datalogic Heron D130
Призначення і сфера застосування Heron D130 - одночасно ручний і настільний сканер розроблений з метою зменшення втоми оператора і спрощення його щоденних дій за прилавком при скануванні лінійних і RSS штрих-кодів. Сконструйований так, що ідеа..
0.00грн.
Ручний іміджевий сканера Datalogic Heron D130
Серія сканерів QuickScan чудово збалансована за всіма параметрами серед ручних сканерів загального застосування. Лінійний сканер-іміджер QuickScan Lite QW2100 - це пристрій початкового рівня, спеціально розроблене для читання дуже широких і усічених шт..
0.00грн.