Обладнання:

Банківське обладнання

Банківське обладнання

Як відомо, гроші люблять рахунок.  Для спрощення підрахунку великих грошових сум призначені лічильники банкнот і монет. Детектори валют дозволяють відрізнити справжню купюру від підробки.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Лічильник банкнот DORS 600
Лічильник банкнот DORS 600 призначений для перерахунку банкнот різних валют. DORS 600 володіє підвищеною надійністю і великим ресурсом роботи і рекомендується для перерахунку однорідної за номіналом грошової маси в місцях з великим обігом готівкових кошті..
0.00грн.
Лічильник банкнот DORS 700
DORS 700 Лічильники банкнот з УФ детекцією Dors 700 - лічильник банкнот з одночасною перевіркою автентичності, призначений для точного і надійного перерахунку будь-яких об'ємів готівки. Модель оснащена ультрафіолетової детекцією для виявлення підозріли..
0.00грн.
Лічильник банкнот Magner 100 Digital
Інтелектуальний мультивалютний лічильник банкнот Magner 100 Digital призначений для перерахунку і перевірки достовірності російських рублів, доларів США і євро з визначенням номінала і орієнтації. Даний лічильник оптимальний для організацій, що працюють..
0.00грн.
Лічильник банкнот Magner 35-2003
Magner 35-2003 лічильник банкнот офісного класу Magner 35-2003 - це сучасний функціональний, надійний і перевірений часом лічильник банкнот, призначений для перерахунку різних валют з оптимальним співвідношенням ціна / якість.   функціональні м..
0.00грн.
Лічильник банкнот Magner 35S
Лічильник Magner серії 35S - один з лідерів світового ринку банківської рахункової техніки. Більше 12 років лічильник Magner 35S є найпопулярнішим на ринку банківської техніки України.   Трьохшвидкісний режим рахунку лічильника Magner 35S (500,..
0.00грн.
Лічильник банкнот Magner серія 75
Magner серії 75 лічильники банкнот банківського класу. Високоякісні та надійні мультивалютні лічильники банкнот Magner 75 серії призначені для швидкого перерахунку банкнот з перевіркою різних захисних ознак. Лічильники Magner серії 75 розроблені в насту..
0.00грн.
Cпектр-5-A4/M
  Недорогий детектор для аналізу одиничних банкнот і банкнот в пачках.      - Потужність УФ ламп, Вт 2х6      - Кількість ламп, 2 шт.      - Формат документа А4    &n..
0.00грн.
Cпектр-5М
Недорогий детектор для аналізу одиничних банкнот.      - Потужність УФ лампи Vito, Вт 2х4Вт    - Кількість ламп, 2 шт.    - Споживана потужність, Вт не більше 20    - Габаритні розміри, см 20х12х8..
0.00грн.
Cпектр-K
Недорогий компактний детектор для УФ контролю одиничних банкнот, в пачках і розсипом (що важливо в сховищах банків). Шарнірна конструкція дозволяє налаштувати зручне розміщення освітлювача. Детектори серії Спектр-К знайшли широке застосування в організаці..
0.00грн.
Cпектр-Відео 7
Інфрачервоні відеодетектори валют дозволяють визначати справжність банкнот по ІЧ-зображенню на екрані монітора. ІКмітки є основним захистом сучасних валют. Контроль ІЧ-захисту євро і гривень здійснюється з обох сторін, доларів зі зворотного боку, рублів Рос..
0.00грн.
Cпектр-Відео 7 new
Інфрачервоні відеодетектори валют дозволяють визначати справжність банкнот по ІЧ-зображенні на екрані монітора. ІКмітки є основним захистом сучасних валют. Контроль ІЧ захисту євро і гривень здійснюється з обох сторін, доларів зі зворотного боку, рублів Рос..
0.00грн.
DORS 1000 (модифікація М2)
Інфрачервоний переглядовий детектор DORS 1000 призначений для візуального контролю достовірності банкнот різних валют і іншої захищеної поліграфічної продукції по наявності, розташуванню і якості виконання захисних інфрачервоних міток.   DORS 1000 ..
0.00грн.