Обладнання:

Детектори валют

Детектори валют

Сучасний детектор валют - запорука надійного захисту від підроблених банкнот. Фальшиві банкноти найчастіше визначаються за захисними ознаками. Таких ознак багато і далеко не всі з них відомі і доступні для перевірки в звичайних умовах. Найчастіше використовують перевірку за властивостями, які легко перевірити, а саме ультрафіолетові та інфрачервоні мітки, мікрошрифти, водяні знаки і збіги малюнків та інші. Крім того, останнім часом з'явилися детектори, які можуть надійно перевірити справжність банкнот в автоматичному режимі.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Cпектр-5-A4/M
  Недорогий детектор для аналізу одиничних банкнот і банкнот в пачках.      - Потужність УФ ламп, Вт 2х6      - Кількість ламп, 2 шт.      - Формат документа А4    &n..
0.00грн.
Cпектр-5М
Недорогий детектор для аналізу одиничних банкнот.      - Потужність УФ лампи Vito, Вт 2х4Вт    - Кількість ламп, 2 шт.    - Споживана потужність, Вт не більше 20    - Габаритні розміри, см 20х12х8..
0.00грн.
Cпектр-K
Недорогий компактний детектор для УФ контролю одиничних банкнот, в пачках і розсипом (що важливо в сховищах банків). Шарнірна конструкція дозволяє налаштувати зручне розміщення освітлювача. Детектори серії Спектр-К знайшли широке застосування в організаці..
0.00грн.
Cпектр-Відео 7
Інфрачервоні відеодетектори валют дозволяють визначати справжність банкнот по ІЧ-зображенню на екрані монітора. ІКмітки є основним захистом сучасних валют. Контроль ІЧ-захисту євро і гривень здійснюється з обох сторін, доларів зі зворотного боку, рублів Рос..
0.00грн.
Cпектр-Відео 7 new
Інфрачервоні відеодетектори валют дозволяють визначати справжність банкнот по ІЧ-зображенні на екрані монітора. ІКмітки є основним захистом сучасних валют. Контроль ІЧ захисту євро і гривень здійснюється з обох сторін, доларів зі зворотного боку, рублів Рос..
0.00грн.
DORS 1000 (модифікація М2)
Інфрачервоний переглядовий детектор DORS 1000 призначений для візуального контролю достовірності банкнот різних валют і іншої захищеної поліграфічної продукції по наявності, розташуванню і якості виконання захисних інфрачервоних міток.   DORS 1000 ..
0.00грн.
DORS 1100
Інфрачервоний переглядовий детектор DORS 1100 призначений для візуального визначення достовірності банкнот різних валют, цінних паперів, документів, акцизних і спеціальних марок по наявності і розташуванню захисних інфрачервоних міток. DORS 1100 має су..
0.00грн.
DORS серії 50
Ультрафіолетові детектори DORS 50 призначені для перевірки автентичності різних банкнот, цінних паперів, документів, акцизних і спеціальних марок. Детектори DORS 50 є масовими приладами, в яких вдало поєдналися останні досягнення дизайну і найвища якіс..
0.00грн.
DORS серії 60
DORS серії 60, ультрафіолетові детектори Ультрафіолетові переглядові детектори DORS серії 60 призначені для візуального контролю достовірності банкнот різних валют, цінних паперів, документів, акцизних і спеціальних марок по наявності і розташуванню за..
0.00грн.
Візуалізатор магнітних та інфрачервоних міток DORS 15
Виносний візуалізатор магнітних та інфрачервоних міток DORS 15 дозволяє контролювати наявність і топологію розташування спеціальних захисних міток, написів і малюнків, виконаних феромагнітними фарбами, а також проводити інфрачервоний контроль зображень, нан..
0.00грн.
Детектор валют Dors 115
Ультрафіолетовий детектор Dors 115 призначений для візуального контролю справжності банкнот різних валют, цінних паперів, документів суворого обліку на захищених бланках, документів що посвідчують особу та іншої захищеної поліграфічної продукції методом пер..
0.00грн.
Детектор валют Dors 125
Ультрафіолетовий детектор Dors 125 призначений для візуального контролю справжності банкнот різних валют, цінних паперів, документів суворого обліку на захищених бланках, документів що посвідчують особу та іншої захищеної поліграфічної продукції методом пер..
0.00грн.