Обладнання:

Лічильники банкнот

Лічильники банкнот

Лічильники банкнот (лічильник купюр) - пристрій для швидкого перерахунку великої кількості грошових купюр. Лічильники банкнот займають особливе місце серед устаткування для обробки готівки. Така техніка набула широкого поширення не тільки в банках, інших установах і підприємствах, де необхідна обробка великого обсягу готівки, але і в невеликих магазинах, офісах, і інших установах, де обсяги оброблюваної готівки відносно невеликі.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Лічильник банкнот DORS 600
Лічильник банкнот DORS 600 призначений для перерахунку банкнот різних валют. DORS 600 володіє підвищеною надійністю і великим ресурсом роботи і рекомендується для перерахунку однорідної за номіналом грошової маси в місцях з великим обігом готівкових кошті..
0.00грн.
Лічильник банкнот DORS 700
DORS 700 Лічильники банкнот з УФ детекцією Dors 700 - лічильник банкнот з одночасною перевіркою автентичності, призначений для точного і надійного перерахунку будь-яких об'ємів готівки. Модель оснащена ультрафіолетової детекцією для виявлення підозріли..
0.00грн.
Лічильник банкнот Magner 100 Digital
Інтелектуальний мультивалютний лічильник банкнот Magner 100 Digital призначений для перерахунку і перевірки достовірності російських рублів, доларів США і євро з визначенням номінала і орієнтації. Даний лічильник оптимальний для організацій, що працюють..
0.00грн.
Лічильник банкнот Magner 35-2003
Magner 35-2003 лічильник банкнот офісного класу Magner 35-2003 - це сучасний функціональний, надійний і перевірений часом лічильник банкнот, призначений для перерахунку різних валют з оптимальним співвідношенням ціна / якість.   функціональні м..
0.00грн.
Лічильник банкнот Magner 35S
Лічильник Magner серії 35S - один з лідерів світового ринку банківської рахункової техніки. Більше 12 років лічильник Magner 35S є найпопулярнішим на ринку банківської техніки України.   Трьохшвидкісний режим рахунку лічильника Magner 35S (500,..
0.00грн.
Лічильник банкнот Magner серія 75
Magner серії 75 лічильники банкнот банківського класу. Високоякісні та надійні мультивалютні лічильники банкнот Magner 75 серії призначені для швидкого перерахунку банкнот з перевіркою різних захисних ознак. Лічильники Magner серії 75 розроблені в насту..
0.00грн.
Лічильник банкнот Speed LD-40(40A)
Лічильник банкнот Series 40    - призначений для перерахунку будь-якого обсягу готівки;    - безперервна робота протягом 18 годин / добу;    - установка будь-якої кількості банкнот в пачці (від 1 до 999);  ..
0.00грн.
Лічильник банкнот Speed LD-60
Лічильник банкнот Series 60    - призначений для перерахунку середніх об'ємів готівки;    - безперервна робота протягом 8-10 годин / добу;    - установка будь-якої кількості банкнот в пачці (від 1 до 999);  ..
0.00грн.
Лічильник банкнот Speed LD-601М
Лічильник банкнот  Speed LD-601M є точним, надійним, високошвидкісним автоматичним приладом. Він був розроблений для об'єднання багатьох корисних якостей, для простоти використання і обслуговування. Посилена механічна конструкція не потребує ..
0.00грн.
Лічильник банкнот Speed LD-60A
     Лічильник банкнот Series 60    - призначений для перерахунку середніх об'ємів готівки;    - безперервна робота протягом 8-10 годин / добу;    - установка будь-якої кількості банкнот в пачці (від ..
0.00грн.
Лічильник банкнот Speed LD-60B
Лічильник банкнот Series 60  -  призначений для перерахунку середніх об'ємів готівки;  -  безперервна робота протягом 12 годин / добу;  -  установка будь-якої кількості банкнот в пачці (від 1 до 999);  - &n..
0.00грн.
Лічильник банкнот Speed LD-701М
Лічильник банкнот, купюрорахувальна машина - Speed LD-701M є точним, надійним, високошвидкісним автоматичним приладом. Він був розроблений для об'єднання багатьох корисних якостей, для простоти використання і обслуговування. Посилена механічна кон..
0.00грн.