Обладнання:

Опалення електричне

Опалення електричне

Cучасний ринок автономного опалення, переповнений пропозиціями й новинками, і можливо це створює проблему вибору для більшості з нас.
Твердопаливні котли є доволі трудомісткими, потребують постійного контролю, окремого приміщення для зберігання палива та, на жаль, втратили свою основну перевагу - відносну дешевизну палива.
Геліосистеми й теплові насоси ще не скоро стануть доступними для нашого населення.
Електричні конвектори, не дивлячись на їх зручність і працездатність, надто прискорюють роботу лічильника.
А розповіді про низьку ціну на газ (до якого ми так звикли), навіть в порівнянні з електроенергією, що постійно дорожчає, сьогодні вже здаються справжньою казкою.
Так, що ж обрати?
Увесь світ сьогодні прагне максимально використовувати відновлювальні джерела енергії, тобто енергію сонця, вітру, води, що генерують саме електроенергію.
Електроопалення - найпопулярніше з усіх видів опалення в Західній Європі, Канаді, США. І не даремно. Жодні опалювальні системи не відповідають краще всім вимогам людини ХХІ століття, ніж електричні.
Спираючись на найсучасніші досягнення і розробки світової економіки та маючи багаторічний досвід роботи з різними опалювальними системами, наша компанія створила, апробувала та успішно задовольняє попит споживачів на індивідуальне інфрачервоне опалення, що поєднує у собі економічність, доступність, надійність та елегантність.
Секрет - у самій природі тепла, адже, подібно до нашого Сонця чи славнозвісної російської пічки, променисте опалення UDEN-S® обігріває, в першу чергу, не повітря, а безпосередньо людину та оточуючі її предмети.
Інфрачервоні електричні обігрівачі UDEN-S® на основі теплих панелей та теплого плінтуса зручні в управлінні, прості в установці, безпечні, довговічні, гармонійні навіть у вишуканому інтер'єрі. Це те чудо, що забезпечить у будь-яку пору року незабутнє відчуття затишку та комфорту. І ми пропонуємо його вам.
Чому 60% наших клієнтів звертаються завдяки рекомендаціям знайомих?
Тому що ми пропонуємо високотехнологічну якісну продукцію.
Тому що ми швидко й професійно виконуємо свою роботу, назавжди вирішуючи ваші проблеми з опаленням, даючи змогу забути про холодні незатишні вечори, сирі стіни та перегріте повітря.
Саме тому, що ви просто не знайдете жодної компанії з таким ставленням до клієнта. І такого відсотка задоволених замовників.
Економте до 50% в оплаті!

Система опалення UDEN-S®:  

  • - однакова за експлуатаційними витратами, але в 1,5 рази дешевша в установці, ніж газова;
  • - в 2 рази економічніша від конвекторів, електрокотлів, калориферів;
  • - мінімум в 3 рази економічніша, ніж центральне опалення.