Обладнання:

Теплий плінтус

Теплий плінтус
Теплий плінтус UDEN-S® - це унікальні обігрівачі для індивідуальної системи електроопалення.
Зовні вони дещо схожі на сучасний плінтус, та представляють собою нагрівальні модулі потужністю 100, 150 і 200 Вт.
Це універсальна система. Вона не вибаглива до матеріалу стін і підлоги; не займаючи корисної площі приміщення, забезпечує тепло і затишок з перших хвилин роботи.
Ви заощадите час при установці, адже наш теплий плінтус дуже швидко і легко монтується: усі елементи поєднуються між собою і через терморегулятор підключаються до електромережі. Необхідна потужність набирається з нагрівальних модулів різної довжини.
Принцип роботи теплого плінтуса UDEN-S
Унікальність системи «теплий плінтус» - у способі обігріву приміщень. Вона встановлюється над існуючим плінтусом або замість нього вздовж нижнього краю зовнішньої стіни чи по периметру приміщення і безпосередньо обігріває холодну поверхню стін (темперування будівель). Так створюється своєрідний тепловий екран, котрий перешкоджає потраплянню холодного повітря в середину. Це дуже важливо, оскільки прогріті стіни позбавляються вологи і не лише проводять назовні менше тепла (суттєво збільшується здатність зберігати тепло), а й самі починають його випромінювати (дивіться відео).
Опалення приватного будинку, квартири, котеджу, нестандартних апартаментів
Теплий плінтус просто неперевершений у кутових і торцевих кімнатах, особливо якщо це окремо розташовані об'єкти, наприклад, приватні будинки, котеджі, дачі, будиночки для відпочинку. Він ідеально підходить для тільки-но зведеного будинку із сирими стінами. І стане знахідкою для любителів довгих штор.
Теплому плінтусу немає рівних в обігріві лоджій, балконів, цоколів, оранжерей, зимових садів, кімнат із панорамними вікнами, що все частіше використовуються у будівництві. Адже на подібних об'єктах жодна інша система опалення так не впорається з проблемою утворення конденсату, вологості і цвілі на стінах.
І ще... За наявності усіх своїх переваг - це тоненькі, практично непомітні в інтер'єрі обігрівачі. До речі, за нашим каталогом ви можете замовити обладнання більше 20 кольорів і відтінків, при цьому палітра постійно розширюється. То ж є змога реалізувати будь-які дизайнерські рішення.
Плінтус UDEN-S® має значно демократичнішу ціну порівняно з імпортним. При цьому він не поступається, навіть перевершує аналоги по ефективності, економічності в експлуатації та дизайну.
 
Технічні характеристики
 
Найменування параметрів і розмірів Модель
УДЭН-100 УДЭН-150 УДЕН-200
    Номінальна споживча потужність, кВт 0,1 0,15 0,2
    Номінальна напруга, В 220 220 220
    Частота, Гц 50 50 50
    Габаритні розміри, м, не більше:
           -  ширина
           -  довжина
           -  товщина
122
0,5
0,013
0,122
0,75
0,013
0,122
1,0
0,013
    Площа випромінювання S, м2 0,069 0,104 0,139
    Об'єм, що обігрівається, м3, не більше 4-6 6-9 8-12
    Площа приміщення, що обігрівається, м2 
    при h=2,5 м
1,6-2,4 2,4-3,6 3,2-4,8
    Робоча температура поверхні, °С, не більше 80±5 80±5 80±5
    Маса, кг, не більше 0,5 1,0 1,8
    Спосіб монтажу настінний настінний настінний
    Номінальний режим роботы тривалий тривалий тривалий

Прайс-лист UDEN-S

Ця категорія порожня.