Обладнання:

Теплі стельові панелі

Теплі стельові панелі
Теплі панелі УДЕН-500П монтуються безпосередньо до стелі чи у профіль «армстронг».
«Непомітні» опалювальні системи на основі цих обігрівачів особливо актуальні на об'єктах, де немає можливості встановити настінні обігрівачі (стіни скляні, заставленні меблями тощо) чи в приміщеннях із великою площею (магазини, торгівельні центри і павільйони, склади, вокзали, АЗС, СТО).
З їх допомогою можна обігрівати приміщення у цілому або локально, створюючи зони комфорту для роботи та відпочинку (офіс, виробничі приміщення). До того ж, це просте й недороге вирішення проблеми додаткового опалення.
Серед переваг стельових обігрівачів UDEN-S
Хороша ціна. Вони мають дещо меншу ціну, ніж стінові панелі UDEN-S®, що особливо приємно, адже інші будівельні/ремонтні роботи в подібних приміщеннях потребують чималих витрат.
Універсальний дизайн. Стельові панелі однаково гармонійно виглядають як на звичайній, так і на підвісній стелі, а також на стелі типу «армстронг» (розміри відповідні). Ви можете вибрати колір під інтер'єр, тим самим ще й прикрасивши приміщення.
Широке використання. На відміну від аналогічної продукції інших виробників стельові панелі UDEN-S® - це низькотемпературні обігрівачі. Тому їх можна використовувати у приміщеннях, де люди знаходяться тривалий час. Вони працюють безшумно, не мають відкритого нагрівального елементу, не світяться і не накопичують пил.
 
Технічні характеристики
 
Найменування параметрів і розмірів УДЕН-500П
    Номінальна споживча потужність, кВт 0,5
    Номінальна напруга, В 220
    Частота, Гц 50
     Габаритні розміри, м, не більше:
           -  ширина
           -  довжина
           -  товщина
0,6
0,6
0,015
     Площа випромінювання S, м2 0,360
    Об'єм, що обігрівається, м3, не більше 20-25
    Площа приміщення, що обігрівається, м2, при h=2,5 м  8-10
    Робоча температура поверхні, °С, не більше 90±5
    Маса, кг, не більше 6,0
    Спосіб монтажу на стелю
    Номінальний режим роботы тривалий

Прайс-лист UDEN-S

Ця категорія порожня.