Обладнання:

Фіскальне обладнання

Фіскальне обладнання

У нас представлена фіскальна техніка різних виробників

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Касовий апарат IKC-М510
Особливості: - Ергономічний дизайн малогабаритного корпусу зі зручною клавіатурою - Економічна швидкість друку до 60 мм / сек. (Можливість друку електронного журналу стисненим шрифтом, що скорочує час друку контрольної стрічки та економить витрати п..
0.00грн.
Касовий апарат MG-V545T
Касовий апарат MG-V545T - портативний електронний контрольно-касове пристрій для обліку готівкового та безготівкового розрахунку з покупцем при проведенні розрахункових операцій (продажів) і видачі чека за придбані товари / послуги. Касовий апарат має д..
0.00грн.
Спеціалізований електронний контрольно-касовий апарат для АЗС Марія-ЛТ-МТМ
Спеціалізований електронний контрольно-касовий апарат для АЗС «Марія-ЛТ-МТМ» СЕККА для АЗС «Марія-ЛТ-МТМ» - програмно-технічний комплекс управління АЗС, лідер продажів в Україні. Включає відпуск палива (газу) і продаж супутніх товарів. Забезпечує пов..
0.00грн.
Касовий апарат Datecs МР-01
  Касовий апарат Datecs МР-01 розроблений спеціально для малого та середнього бізнесу, який доступний кожному підприємцю, і зберегли в ньому надійність, якість і функціональність, які характерні для всіх РРО DATECS. Основні переваги: Бю..
0.00грн.
Касовий апарат MINI-T 400ME
MINI-T 400МЕ - портативний касовий апарат з можливостями передачі даних по бездротових каналах зв'язку (GPRS).  Касовий апарат MINI-T400МЕ має чіткий графічний екран, надійний механізм друку (SEIKO, Японія), клавіатуру з підвищеною зносостійкіст..
0.00грн.
Касовий апарат Екселліо DP 15
Касовий апарат «Екселліо DP 15»   Стаціонарний касовий апарат оснащенний індикатором покупця, з можливістю підключення грошового ящика, наявністю трьох портів підключення додаткових пристроїв, малими розмірами дозволяє використовувати його в бу..
0.00грн.
Касовий апарат Екселліо DP 25
Касовий апарат «Екселліо DP 25»   Стаціонарний касовий апарат з індикатором покупця, з можливістю підключення грошового ящика, наявністю трьох портів підключення додаткових пристроїв, малими розмірами дозволяє використовувати його в будь-яких с..
0.00грн.
Касовий апарат МІКРО.ХМ
Касовий апарат «МІКРО.ХМ» ЕККА МІКРО.ХМ призначений для автоматизації торгових операцій, надання та обліку послуг платежів і розрахунків, а також обліку та контролю фінансово-господарської діяльності суб'єктів підприємницької діяльності. У цьому апа..
0.00грн.
Портативний касовий апарат MINI - T51.01
MINI- T51.01 - портативний касовий апарат з контрольною стрічкою в електронній формі, вбудованим GSM / GPRS - модемом і зчитувачем магнітних карт. Має Ethernet - порт для проводового підключення до інтернету.   Касовий апарат MINI - T51.01 має ..
0.00грн.
Стаціонарний касовий апарат MINI- T61.01
MINI - T61.01 - стаціонарний касовий апарат з контрольною стрічкою в електронній формі, вбудованим GSM / GPRS -модемом і зчитувачем магнітних карт. Має Ethernet - порт для проводового підключення до інтернету.   Касовий апарат MINI - T61.01 має..
0.00грн.
Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП81.01
Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП81.01 має контрольну стрічку в електронній формі (КСЕФ, КЛЕФ) і відповідає всім вимогам законодавства України, включаючи нові вимоги до РРО 2015 року. Ethernet і вбудований GSM / GPRS-модем (опція) забезпечують передач..
0.00грн.
Фіскальний реєстратор МІНІ - ФП54.01
МІНІ- ФП54.01 - портативний фіскальний реєстратор з контрольною стрічкою в електронній формі та вбудованим GSM/GPRS-модемом. Має Ethernet-порт для проводового підключення до інтернету. Працює з великою базою товарів. Фіскальний реєстратор МІНІ - Ф..
0.00грн.