Обладнання:

Фіскальне обладнання

Фіскальне обладнання

У нас представлена фіскальна техніка різних виробників

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Касовий апарат IKC-М510
Особливості: - Ергономічний дизайн малогабаритного корпусу зі зручною клавіатурою - Економічна швидкість друку до 60 мм / сек. (Можливість друку електронного журналу стисненим шрифтом, що скорочує час друку контрольної стрічки та економить витрати п..
0.00грн.
Касовий апарат MG-V545T
Касовий апарат MG-V545T - портативний електронний контрольно-касове пристрій для обліку готівкового та безготівкового розрахунку з покупцем при проведенні розрахункових операцій (продажів) і видачі чека за придбані товари / послуги. Касовий апарат має д..
0.00грн.
Спеціалізований електронний контрольно-касовий апарат для АЗС Марія-ЛТ-МТМ
Спеціалізований електронний контрольно-касовий апарат для АЗС «Марія-ЛТ-МТМ» СЕККА для АЗС «Марія-ЛТ-МТМ» - програмно-технічний комплекс управління АЗС, лідер продажів в Україні. Включає відпуск палива (газу) і продаж супутніх товарів. Забезпечує пов..
0.00грн.
Касовий апарат Datecs МР-01
  Касовий апарат Datecs МР-01 розроблений спеціально для малого та середнього бізнесу, який доступний кожному підприємцю, і зберегли в ньому надійність, якість і функціональність, які характерні для всіх РРО DATECS. Основні переваги: Бю..
0.00грн.
Касовий апарат MINI-T 400ME
MINI-T 400МЕ - портативний касовий апарат з можливостями передачі даних по бездротових каналах зв'язку (GPRS).  Касовий апарат MINI-T400МЕ має чіткий графічний екран, надійний механізм друку (SEIKO, Японія), клавіатуру з підвищеною зносостійкіст..
0.00грн.
Касовий апарат «Екселліо DP 05» Для тих підприємств і підприємців, яким важливі мобільність, функціональність, вага, розміри пристрою - рекомендуємо придивитися до мобільного касовому апарату Екселліо DP-05. Незважаючи на конструктивну мініатюрніст..
0.00грн.
Касовий апарат Екселліо DP 15
Касовий апарат «Екселліо DP 15»   Стаціонарний касовий апарат оснащенний індикатором покупця, з можливістю підключення грошового ящика, наявністю трьох портів підключення додаткових пристроїв, малими розмірами дозволяє використовувати його в бу..
0.00грн.
Касовий апарат Екселліо DP 25
Касовий апарат «Екселліо DP 25»   Стаціонарний касовий апарат з індикатором покупця, з можливістю підключення грошового ящика, наявністю трьох портів підключення додаткових пристроїв, малими розмірами дозволяє використовувати його в будь-яких с..
0.00грн.
Касовий апарат Екселліо DP 35
Касовий апарат «Екселліо DP 35»   Стаціонарний касовий апарат з індикатором покупця, з можливістю підключення грошового ящика, наявністю трьох портів підключення додаткових пристроїв, малими розмірами дозволяє використовувати його в будь-яких с..
0.00грн.
Касовий апарат Екселліо DP 45
Касовий апарат «Екселліо DP 45»   Касовий апарат серії DP– гармонійне поєднання технології та дизайну, високої продуктивності та споживчих якостей. Як ніколи, повний спектр функціональних властивостей дозволяють користувачу відчути легкість та ..
0.00грн.
Касовий апарат МІКРО.ХМ
Касовий апарат «МІКРО.ХМ» ЕККА МІКРО.ХМ призначений для автоматизації торгових операцій, надання та обліку послуг платежів і розрахунків, а також обліку та контролю фінансово-господарської діяльності суб'єктів підприємницької діяльності. У цьому апа..
0.00грн.
Модем IKC-М2 Combi
Модем «IKC-М2 Combi» призначений для передачі даних в електронній формі (копій сформованих реєстраторами розрахункових операцій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків в електронній формі) по дротових та / або бездротових каналах зв'язку згідно ..
0.00грн.