Обладнання:

Фіскальні реєстратори

Фіскальні реєстратори

Фіскальний реєстратор - пристрій, призначений для реєстрації розрахункових операцій на касових місцях торгових підприємств. Працює тільки в складі комп'ютерно-касових систем. Для підключення до облікової програми (наприклад 1С) необхідно використовувати відповідні драйвери. Перш ніж купити фіскальний реєстратор, необхідно чітко розуміти його призначення і передбачувану інтенсивність роботи.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП81.01
Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП81.01 має контрольну стрічку в електронній формі (КСЕФ, КЛЕФ) і відповідає всім вимогам законодавства України, включаючи нові вимоги до РРО 2015 року. Ethernet і вбудований GSM / GPRS-модем (опція) забезпечують передач..
0.00грн.
Фіскальний реєстратор МІНІ - ФП54.01
МІНІ- ФП54.01 - портативний фіскальний реєстратор з контрольною стрічкою в електронній формі та вбудованим GSM/GPRS-модемом. Має Ethernet-порт для проводового підключення до інтернету. Працює з великою базою товарів. Фіскальний реєстратор МІНІ - Ф..
0.00грн.
Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП82.01
Фіскальний реєстратор МІНІ-ФП82.01 має контрольну стрічку в електронній формі (КСЕФ, КЛЕФ) і відповідає всім вимогам законодавства України, включаючи нові вимоги до РРО 2015 року. Ethernet і вбудований GSM / GPRS-модем (опція) забезпечують ..
0.00грн.
Фіскальний реєстратор ЕКСЕЛЛІО FP 2000
Фіскальний реєстратор Екселліо FP 2000   Металева конструкція і дизайн апарату розроблені таким чином, щоб мінімізувати вплив навколишнього середовища. Тому збільшилася надійність і довговічність реєстратора. Всередину апарату вбудовані..
0.00грн.
Фіскальний реєстратор ЕКСЕЛЛІО FP 700
Фіскальний реєстратор  «Екселліо FP 700» - це сучасний  фіскальний реєстратор, що виготовлений світовим лідером на ринку касових апаратів та реєстраторів компанією Datecs OOD при тісній співпраці  з всесвітньовідомою японською фірмою Sane..
0.00грн.
Фіскальний реєстратор ЕКСЕЛЛІО FPU 550ES
Конструкція пристрою виконана з нетоксичного пластика, завдяки чому реєстратор не шкідливий для персоналу, має малу масу і не чутливий до падінь з робочого місця. Реєстратор оснащений вбудованим модемом для передачі звітної інформації в ДФС через м..
0.00грн.
Фіскальний реєстратор IKC-C651T
Електронний контрольно-касовий реєстратор IKC-C651T використовується при готівковому і безготівковому розрахунку з покупцями в сферах оптової та роздрібної торгівлі, громадського харчування, послуг, торгівлі ювелірними виробами, а також при розраху..
0.00грн.
Фіскальний реєстратор IKC-E810T
Електронний контрольно-касовий реєстратор IКС-Е810T використовується при готівковому і безготівковому розрахунку з покупцями за продані товари та послуги на підприємствах торгівлі, громадського харчування, в сфері послуг, при продажу ювелірних виробів, ..
0.00грн.
Фіскальний реєстратор MG-777TL
Електронний контрольно-касовий реєстратор MG-777TL використовується при готівковому і безготівковому розрахунку з покупцями в сферах оптової та роздрібної торгівлі, громадського харчування, послуг, торгівлі ювелірними виробами, а також при розрахун..
0.00грн.
Фіскальний реєстратор MG-T808TL
Реєстратор контрольно-касовий електронний MG-T808TL має контрольну стрічку в електронній формі! MG-T808TL передає електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків в ДПС.   В одному корпус..
0.00грн.
Фіскальний реєстратор MG-P800TL
Реєстратор MG-P800TL створений для роботи в магазинах, ресторанах, аптеках, ломбардах та інших торгових підприємств.   Детальний опис:   Введено в Державний Реєстр РРО України (наказ Державної фіскаль..
0.00грн.
Фіскальний реєстратор MG-N707TS
Простота, доступна ціна і висока якість - основні якості фіскального реєстратора MG-N707TS, який ідеально підходить для невеликих компаній і приватних підприємців.   Детальний опис:   Введено в Державний Реєстр РРО..
0.00грн.