Обладнання:

Ваги загального призначення

Ваги загального призначення

Ваги загального призначення використовуються в якості контрольних у всіх продуктових підприємствах. Крім того, вони можуть бути використані в магазинах для розфасовки товару, у всіх підприємствах громадського харчування при дотриманні технологічної картки і порціювання страв, а також в господарських магазинах і виробництві. 

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ваги електронні загального призначення ВТНЕ1/3,6,15,30L1K
Галузь застосування - підприємства торгівлі, громадського харчування, тощо. Ваги моделі ВТНЕ призначені для статичного зважування товарів при торгово-комерційних та технологічних операціях. Програмне забеспечення ваг дозволяє задавати різні ре..
0.00грн.
Ваги електронні торгові рахункові ВТА-60-6-А-С (СІ)
Торгові електронні ваги ВТА-60-6-А-С (СІ) , виробництва НВП'' Промприлад'', призначені для зважування і визначення вартості товару як в стаціонарних умовах, так і в умовах виїзної торгівлі. Ваги мають привабливий дизайн, володіють високою наді..
0.00грн.
Ваги загального призначення CAS SW
Прості та надійні ваги економ-класу для простого зважування, краще співвідношення ціна-якість серед конкурентів. Особливості:    - Клас точності - середній;    - Віднімання маси тари;    - Лічильний режим і ..
0.00грн.
Ваги технічні електронні з автономним живленням ВТА 60-7-А
Ваги призначені для вимірювання маси товарів з індикацією результатів на цифровому рідкокристалічному табло. Платформа виготовлена ​​з харчової нержавіючої сталі, працюють в штучному режимі. Ваги технічні електронні мають ряд функцій: робот..
0.00грн.
Ваги технічні електронні з живленням від мережі ВТА 60-7
Ваги призначені для вимірювання маси товарів з індикацією результатів на цифровому табло. Платформа виготовлена ​​з харчової нержавіючої сталі, працюють в штучному режимі. Ваги технічні електронні мають ряд функцій: робота у штучному режимі..
0.00грн.