Обладнання:

Ваги рахункові

Ваги рахункові

 Лічильна ваги використовуються при розфасовці штучних виробів. Завдяки особливій функціональності, рахункові ваги здатні вирахувати кількість однакових деталей. Наприклад, використання цього виду ваг в непродовольчому магазині дозволяє фасувати шурупи, гайки і т.п. по упаковках з ювелірною точністю.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ваги електронні з функцією підрахунку ВТНЕ1/3,6,15,30НK
Галузь застосування - підприємства торгівлі, громадського харчування, тощо. Ваги моделі ВТНЕ призначені для статичного зважування товарів при торгово-комерційних та технологічних операціях. Програмне забеспечення ваг дозволяє задавати різні ре..
0.00грн.
Ваги електронні торгові рахункові ВТА-60-6-А-С (СІ)
Торгові електронні ваги ВТА-60-6-А-С (СІ) , виробництва НВП'' Промприлад'', призначені для зважування і визначення вартості товару як в стаціонарних умовах, так і в умовах виїзної торгівлі. Ваги мають привабливий дизайн, володіють високою наді..
0.00грн.
Ваги технічні електронні з автономним живленням ВТА 60-7-А
Ваги призначені для вимірювання маси товарів з індикацією результатів на цифровому рідкокристалічному табло. Платформа виготовлена ​​з харчової нержавіючої сталі, працюють в штучному режимі. Ваги технічні електронні мають ряд функцій: робот..
0.00грн.
Ваги технічні електронні з живленням від мережі ВТА 60-7
Ваги призначені для вимірювання маси товарів з індикацією результатів на цифровому табло. Платформа виготовлена ​​з харчової нержавіючої сталі, працюють в штучному режимі. Ваги технічні електронні мають ряд функцій: робота у штучному режимі..
0.00грн.