Обладнання:

Ваги лабораторні

Ваги лабораторні

Лабораторні електронні ваги - прилад, за допомогою якого можна з максимальною точністю визначити вагу навіть самої незначної кількості речовини, предмета або інших матеріалів.

Ваги лабораторні бувають чотирьох класів: першого, другого, третього і четвертого. Ваги для лабораторій 1-го і 2-го класів називають ще аналітичними. У той же час ваги, що відносяться до 3-го і 4-го класів, зазвичай, мають невелику погрішність - 1 мг.
Багато моделей вагів 1-го, 2-го і 3-го класів забезпечені автоматичним внутрішнім калібруванням. Що це значить? Це означає, що такі прилади визначають і підтверджують дійсні і точні значення ваг їх метрологічних характеристиках. Температурний діапазон змін: ± 3 ° С. Автоматичне калібрування дозволяє контролювати точність обладнання та забезпечує автоматичну настройку всіх параметрів ваг. Що важливо: вбудовані гирі - високоточні, вони не потребують щорічної перевірки. Тобто не потрібно буде додатково витрачати час і кошти.
Електронні ваги, які відносяться до 4-му класу рекомендовано застосовувати в ломбардах, лабораторіях, зважування сільськогосподарських зернових культур. Їх особливість - наявність функції поштучного зважування.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Лабораторні електронні ваги AXIS AD
Ваги лабораторні електронні серії AD розроблені на основі датчика, який діє за принципом магнітоелектричної компенсації сили. Відмінними ознаками електронних ваг серії AD є виняткова точність вимірів, стабільність показів і надійність, які поєднуються з..
0.00грн.
Професійні ваги лабораторні електронні AXIS серії ADG з автоматичним внутрішнім калібруванням, що легко адаптуються до змін навколишнього середовища та відрізняються винятковою точністю вимірів, стабільністю показів і надійністю, які поєднуються з сучас..
0.00грн.
Професійні ваги лабораторні електронні AXIS серії ADG...C з автоматичним внутрішнім калібруванням, що легко адаптуються до змін навколишнього середовища та відрізняються винятковою точністю вимірів, стабільністю показів і надійністю, які поєднуються з с..
0.00грн.
Ваги лабораторні електронні серії BTU розроблені на основі тензометричного датчика сили. Естетичний вигляд, легкість в користуванні, невеликі розміри та прийнятна ціна є їх основною перевагою. Ваги повністю відповідають вимогам до лабораторних ваг 3-го ..
0.00грн.
Лабораторні електронні ваги CAS MW
Опис лабораторних ваг MW • Клас точності - високий • Вибірка маси тари з діапазону зважування • Режими роботи: зважування і рахунок числа однакових деталей • Мембранна клавіатура • Дисплей легкочитається • Платформа з нержавіючої с..
0.00грн.
Лабораторні електронні ваги CAS MW-II
Опис лабораторних вагів MW-II • Клас точності - високий • Режими роботи: зважування (у різних одиницях вимірювання маси), рахунок кількості однакових виробів, зважування у відсотках • Мембранна клавіатура • Платформа з нержавіючої сталі ..
0.00грн.
Лабораторні електронні ваги Днепровес FEH
Електронні лабораторні ваги застосовують в лабораторіях наукових центрів, і спеціальних лабораторіях, де точно вимірюють масу будь-якого виду речовини. Застосовуються вони (ювелірні ваги) і в ювелірних майстернях, так як велика точність зважування дозво..
0.00грн.