Обладнання:

Ваги кранові

Ваги кранові

Кранові ваги призначені для вимірювання маси підвішених вантажів у виробничих приміщеннях і на відкритому повітрі. Кранові ваги представляють з себе гак підйомного крана забезпечений електронним ваговимірювальним пристроєм. Зважування вантажу на кранових вагах здійснюється за допомогою його підйому.

Чим оснащені кранові ваги?
Сучасні електронні ваги оснащуються змінним акумулятором, пультом управління, вантажопідйомним крюком, кільцем для закріплення на крані. Крім цього ваги мають додаткове устаткування, яке сприяє розширенню їх можливостей. Ваги кранові - ціна яких залежить від додаткового оснащення, забезпечують:
   - Результати показників маси на індикатор ваги  і на пульт дистанційного управління;
   - Може здійснюватися прийом вимірювальних даних від ваг кранових на значній відстані і передаватися на комп'ютер по радіоканалу;
   - Можливе збереження результатів вимірювання за заданими параметрами.
Ці та інші можливості сприяють до того, щоб купити кранові ваги і ефективно їх використовувати в металургійній галузі.

Ваги кранові - технічні характеристики
У порівнянні з динамометром кранові ваги мають більш точний показник виміру. Технічні характеристики ваг дозволяють їх використовувати на гірничо-збагачувальних комбінатах, підприємствах, що реалізують прокат металу.
   - Корпус ваг захищений від вологи;
   - Комплектація змінним акумулятором (опція);
   - Зручне управління;
   - Можливість роботи при низьких (-20) і високих (+45) температурах;
   - Границя зважування від 40кг до 20т;
   - Автоматичний перехід в економний режим роботи.

Крім набору функцій електронні ваги підлягають швидкому ремонту, заміни необхідних деталей і мають малі габарити.

 

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ваги кранові Днепровес OCS-XC
Вологозахищені кранові ваги серії OCS-XC з рідкокристалічним дисплеєм на радіоканалі. Кранові ваги широко застосовуються в металургійних галузях, тому мають високу точність у порівнянні з динамометрами. Так само застосовуються на підприємствах, щ..
0.00грн.
Ваги кранові Днепровес OCS-XS
Вологозахищені кранові ваги серії OCS-XS високої точності для зручної роботи з металопрокатом. Кранові ваги широко застосовуються в металургійних галузях, тому мають високу точність у порівнянні з динамометрами. Так само застосовуються на підприє..
0.00грн.
Ваги кранові Днепровес OCS-XZ1
Кранові ваги широко застосовуються в металургійних галузях, тому мають високу точність у порівнянні з динамометрами. Так само застосовуються на підприємствах торгують металопрокату, гірничо-збагачувальних комбінатах та інших підприємствах. Дана мод..
0.00грн.
Ваги кранові Днепровес OCS-XZP
Кранові ваги даної моделі призначена для зважування об'ємних і неважких вантажів, тому має невелику максимальну межу зважування, але високу точність. Так само ця модель ваг широко застосовується в сільських господарствах для зважування худоби (свиней, к..
0.00грн.
Ваги кранові Днепровес OCS-XZС
Кранові ваги широко застосовуються в металургійних галузях, тому мають високу точність у порівнянні з динамометрами. Так само застосовуються на підприємствах торгують металопрокату, гірничо-збагачувальних комбінатах та інших підприємствах. Дана мод..
0.00грн.