Обладнання:

Грошові скриньки

Грошові скриньки
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Грошова скринька BDR-50V
BDR-50V - ящик (сейф) для зберігання грошей з горизонтально висувною касетою (Монетниці). Підключається до ПК, POS-терміналу, касових апаратів, фіскальних реєстратору, принтеру для чеків. Грошовий ящик має вбудований механічний замок з трьома положеннями (з..
0.00грн.
Грошова скринька BGR-100H
BGR-100H - ящик (сейф) для зберігання грошей з горизонтально висувною касетою (монетницею). Підключається до комп'ютера, POS-системі, касовому апарату, фіскального реєстратору, чековому принтера. Ящик має вбудований механічний замок з трьома положеннями (за..
0.00грн.
Грошова скринька Posiflex CR-2200
Грошовий ящик Posiflex CR-2200 виготовлений по типу Flip-top - з відкриваються вгору кришкою. Корпус виконаний з легкосплавного алюмінію, обшитий зносостійкої нержавіючої сталлю без застосування зовнішніх гвинтів, що повністю виключає можливість несанкц..
0.00грн.
Грошова скринька Posiflex CR-3100
Грошовий ящик Posiflex CR-3100 - надійне сховище для каси. При виготовленні цих грошових ящиків використовується запатентована безгвинтова технологія і встановлюється точний механізм, який попереджає разбалтиванія кріплень. Основними перевагами даної конс..
0.00грн.
Грошова скринька Posiflex CR-4000/4100
Грошові ящики серії CR-4000/4100 мають по 5 регульованих / фіксованих відсіків для банкнот і 9 фіксованих секцій для монет. Основними достоїнствами конструкції є: висока якість вузлів (безгвинтове з'єднання), підвищена надійність і безпека, достатня містк..
0.00грн.
Грошова скринька SI-420R
SI-420R - ящик для зберігання грошей з горизонтально-висувною касетою (монетниця). Підключається до ПК, POS-терміналу, електронного контрольно-касових апаратів, фіскальних реєстратору, кухонного POS принтера. Ящик має вбудований механічний замок з трьома..
0.00грн.
Грошова скринька UNIQ-CB35.01
Грошовий ящик, в комбінації з касовим апаратом або терміналом, є однією з найважливіших деталей периферійного обладнання POS-систем. Він служить для зберігання готівки, чеків, фактур і т.п. в достатньому обсязі і з високим ступенем надійності. Дана модель..
0.00грн.
Грошова скринька UNIQ-CB41.01
Грошовий ящик UNIQ-CB41.01 Грошовий ящик UNIQ-CB41.01 виконаний з високоякісних матеріалів, має посилену металеву конструкцію і трипозиційний замок. Лоток грошового ящика повністю виймається з корпусу і оснащений регульованими відсіками для купюр і ..
0.00грн.