Обладнання:
Фіскальний реєстратор ЕКСЕЛЛІО FP 700
Фіскальний реєстратор ЕКСЕЛЛІО FP 700
Фіскальний реєстратор ЕКСЕЛЛІО FP 700
Виробник Екселліо
Модель: FP 700
Наявність: На складі
Ціна 0.00грн.
Кількість:  
Фіскальний реєстратор  «Екселліо FP 700» - це сучасний  фіскальний реєстратор, що виготовлений світовим лідером на ринку касових апаратів та реєстраторів компанією Datecs OOD при тісній співпраці  з всесвітньовідомою японською фірмою Sanei, яка зібрала весь свій багаторічний досвід на ринку фіскальної техніки та створила дійсно революційний апарат із застосуванням передових технологій. «Екселліо FP 700» розроблявся з урахуванням сучасних потреб споживача щодо функціональних особливостей та зручності користування, тому має абсолютно новий дизайн з надзвичайно компактним корпусом. 
Новий одностанційний фіскальний реєстратор «Екселліо FP 700» є унікальним пристроєм, створеним спеціально для України з урахуванням всіх особливостей експлуатаційної практики і законодавчих нюансів та повністю відповідає вимогам до реєстраторів з контрольною стрічкою в електронній формі (КСЕФ).
Виробництво апарата Екселліо FP 700 сертифіковане англійською компанією Ллойд відповідно стандартів ISO 9001:2000, що гарантує контроль всіх етапів процесу виробництва та належну якість продукції . Даний виріб має сертифікати німецького центру сертифікації PKM Еlectronic GmbH, українського ДП «Укрметртестстандарт», а також внесений до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій України. 
 
Особливості фіскального реєстратора Екселліо FP 700:
 
• Механізм друку
Новий механізм спеціально розроблений для тривалої роботи при великих навантаженнях. Висока швидкість друку (200 мм/с) збільшує швидкість просування черги в години пік та сприяє покращенню обслуговування покупців.
• Металевий каркас
Металевий каркас забезпечує довготривалу, надійну роботу всіх вузлів і агрегатів, як то механізму друку так і різника паперу, крім того захищає корпус від дефектів.
• Система “Easy-load”
Система швидкої заміни чекової стрічки – дозволяє замінювати стрічку за лічені секунди, та не потребує спеціальної підготовки касирів. Зводить до мінімуму виникнення нештатних ситуацій пов’язаних з заміною стрічки.
• Графічний LSD дисплей та кольорові підказки
Меню реєстратора інтуїтивно зрозуміле, що спрощує користування апаратом та дозволяє суттєво зменшити витрати часу на програмування, зняття звітів та обслуговування.
Пристрій інформує про помилки зміною кольору підсвітки з білого на червоний. Ця, на перший погляд проста функція дозволяє вчасно звернути увагу касира на повідомлення апарату.
• Вбудований блок живлення 
Завдяки тому, що блок живлення вбудований в середину апарату, відсутня ймовірність його пошкодження та виходу з ладу реєстратора.
• Технологія «чек вперед»
 Технологія «чек вперед» не тільки збільшує надійність і довговічність, але й дозволяє оператору швидко та зручно перевірити надрукований чек.
• Підключення периферії
Реєстратор підтримує роботу з грошовими скриньками та дисплеєм покупця.
• КСЕФ
В реєстраторі повністю враховані вимоги щодо КСЕФ. Копії чеків та звітів зберігаються в пам’яті реєстратора та при необхідності можуть бути повторно роздруковані. За бажанням клієнта може бути встановлено носій КСЕФ ємністю від 2 ГБ (за замовчанням) до 32 ГБ.
• Передача даних
Підключення до локальної мережі підприємства та передача даних до ДПС виконується за допомогою дротового зв’язку (за технологією Ethernet).
• Інтерфейси
Для підключення реєстратора до ПК можна використовувати інтерфейси USB та RS-232. Це робить реєстратор гнучким в застосуванні та невибагливим до оснащення решти елементів системи.
Завдяки своїм невеликим розмірам фіскальний реєстратор «Екселліо FP-700» займає невелику площу, що дозволяє зекономити простір на робочі місці касира.
 
Технічні характеристики:
 
Назва параметра: Значення параметра:
     Кількість програмованих товарів (послуг)      20000    
      Кількість Z-звітів      4000      
     Кількість операторів      15
     Кількість груп товарів      99
     Кількість груп оподаткування      7
     Підтримка зборів та акцизів      так
     Кількість типів оплат      8 (4 основні + 4 вільно програмовані)  
     Комбінована оплата чеку      так
     Графічний логотип       так
     Дисплей покупця      вбудований, зовнішній
      Інтерфейси:
                               - RS-232;
                               - USB;
                               - Грошова скринька;
                               - Ethernet;
                               - GPRS.
 
     1
     1 
     +
     1
     -
     Ширина паперової стрічки, мм      57,5 / 59 / 78
     Швидкість друку, мм/с       200
     Ресурс друкуючого елемента, км      150
     Ресурс автоматичного різника паперу      1 500 000 циклів
     Живлення      ~100-240В 1,3A
     Маса, кг.       1,7
     Габаритні розміри       150 x 185 x 130
 

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:Теги